Gıda Sektörü


Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Gıda

Gıda güvenliği meseleleri, firmanız için itibar kaybından öte, ölüm veya hastalıklara yol açabilmekte, yüksek maliyetli ürün geri çağırmaları ile karşı karşıya kalmanıza ve basında aleyhinize kampanyaların başlamasına, müşterinin güveninin sarsılmasına ve marka değerinizin negatif etkilerine yol açabilmektedir. Globalleşmenin artması ile birlikte bu riskler de yükselmekte ve riskleri kontrol etmek için uygulayacağınız süreçler daha karmaşık bir hal almaktadır.

Bu sebeplerden dolayı kuruluşunuza uygun gıda güvenliği yönetimi programının oluşturulması ve 3. taraf, bağımsız ve güvenilir bir kurum tarafından doğrulanması mutlaka daha fazla önem taşımaktadır. Bununla birlikte gıda güvenliği temin edilirken hem tedarik zincirinde bulunan güvenlik riskleri de kontrol altına alınmış olacak ve müşterileriniz ile markanızı koruma altına almış olacaksınız.

Gf Sistem, gıda sektöründe farklı hizmetleri kurulduğu günden beri periyodik olarak ve  hizmet kalitesini artırarak vermektedir. Yöneticilerimizin Gıda sektöründeki deneyimleri bu alanda farklı hizmetleri müşteri isteklerine göre yapılandırarak sunmamızı sağlamaktadır.

Ayrıca Gf Sistem:

  • ISO 22000 ve Gıda sektörüne özel standartlarda sistem belgelendirmesi yapmaktadır.
  • Tedarikçilerinizin seçilmesi ve değerlendirilmesi ayrıca sizin şartlarınız için uygunluğunun değerlendirilmesi yapılmaktadır.
  • Kuruluşunuzun Gıda Güvenliği Risklerinin değerlendirilmesini yapmaktadır.
  • Gıda Zinciri Firmaların Denetimlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

© 2024 Gf Sistem. All Rights Reserved. Powered by Gf Dijial