Sağlıklı İşyeri Programı

Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları Derneği (UDDER) ve Sistem Belgelendirme kuruluşları Derneği (SİSDER) iş birliği ile hazırlanan bu rehberin amacı tüm işletmelerin Covid-19 salgın dönemi içinde faaliyetlerini bu rehberde ki güvenli şartları oluşturarak gerçekleştirdiklerinin yetkili kuruluşlar tarafından değerlendirilmesi ve sertifikalandırılması için dayanak oluşturmaktır.

GF Sistem Belgelendirme, 10 yılı aşkın süredir konaklama ve yeme içme tesisleri başta olmak üzere birçok sektörde, sağlık, hijyen, güvenlik ve konfor kriterlerinin iyileştirilmesine sağladığı katkı ile tanınmaktadır, bu bilinç ve tecrübe ile kuruluşunuzu Covid-19 kapsamında Uluslararası ve Ulusal standartlara, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan rehberlere ve yönetmeliklere uygun şekilde değerlendirerek “Sağlıklı İşyeri Programı” ile güvence altına almak isteriz.

Başvuru Formu İndir

Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.

Sağlıklı İşyeri Programı Faydaları

01
Sağlıklı İşyeri Belgesine sahip olduğunuzda ulusal ve uluslararası rekabette öne çıkarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz.
02
Sağlıklı İşyeri Belgesi logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılacağından müşterilerinize güvenli bir tesis olduğunuzu bildirebilirsiniz.
03
Çalışanlarınız, misafirleriniz ve diğer bütün ilgili taraflar üzerinde, akredite kuruluş tarafından periyodik olarak hijyen ve sağlık denetimlerinden geçen bir tesis olarak güven tesis edebilirsiniz.
04
UDDER ve SİSDER web sitesinden yayınlanması ile işletmenizin tanıtımına katkı sağlayarak pandemi süresince iş kapasitesinde artış sağlayabilirsiniz.